Revuele Pinkki Glitter Peel-Off Naamio AHA + Q10 80ml

Revuele Pinkki Glitter Peel-Off Naamio AHA + Q10 80ml

9,34 € 10,99 €
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana: 8,79 €
sis. 25.5 % ALV
Uudista ihosi AHA-hedelmähapoilla ja Q10-koentsyymillä! Tämä pinkki glitter peel-off naamio kirkastaa, energisoi ja tasoittaa ihoa jättäen sen hehkuvaksi ja sil
30 päivän palautusoikeus

Uudistava Glitter Peel-off kasvonaamio – PINK AHA + Q10

Kirkastava ja energisoiva, hedelmähappoa ja Q10-koentsyymiä sisältävä kimaltava glitter peel-off kasvonaamio. Hedelmähapot kuorivat ihoa hellävaraisesti, jolloin iho uudistuu tehokkaammin ja ihon sävy paranee ja tasoittuu. Myös epäpuhtaudet ja ihon rasvoittuminen vähenee, ihon pinnasta tulee tasaisempi. Naamion ainesosat edistävät ihoa tuottamaan kollageenia ja säilyttämään luonnollisen hehkun. Ihosta tulee pehmeä, sileä ja kimmoisa. Hellävarainen peel-off koostumus, naamion poistaminen iholta ei satu. Miellyttävä hedelmäisen raikas tuoksu.

Hauskana lisänä tietysti pinkit glitterhileet, jotka tuovat säihkettä ihonhoitorutiiniisi!

Aktiiviset ainesosat:
Hedelmähappo (AHA) – kuorii, kirkastaa, vähentää liiallista talineritystä.
Q10-koentsyymi – toimii antioksidanttina, suojaa ihoa ulkoisilta rasitteilta ja ennenaikaiselta vanhenemiselta.

Käyttö:
Levitä ohut, tasainen kerros puhtaalle, kuivalle iholle. Vältä silmänympärysaluetta, kulmakarvoja sekä hiusrajaa ja muita alueita, joilla on ihokarvoja. Anna vaikuttaa 10-15 minuuttia, tai niin kauan kunnes naamio on kuivunut kauttaaltaan. Aloita naamion poistaminen leuasta ja kasvojen reunoilta, naamion pitäisi irrota kasvoilta lähes kokonaisena. Poista mahdolliset ylijäämät vedellä. HUOM. Heitä naamio roskiin käytön jälkeen, älä huuhtele sitä viemäriin!

Arvosana
Tuotetunniste: 78797-485