Peggy Sage Divine Soft Cream 50ml | Jumalainen kosteusvoide
Kiedo ihosi ylelliseen, jumalaiseen pehmeyteen tällä Peggy Sage Divine Soft Cream -kasvovoiteella. Tämä 50 ml voide on suunniteltu tarjoamaan täydellinen, aisteja hivelevä hoitokokemus ja välitön mukavuuden tunne.
Sen salaisuus on ainutlaatuinen "soft cream" -koostumus: se on ylellisen tuntuinen, mutta samalla kevyt ja ilmava. Voide sulaa iholle välittömästi ilman rasvaista tunnetta, vapauttaen tehokkaat kosteuttavat ainesosansa.
Tuotteen ominaisuudet:
Jumalainen pehmeys: Voide jättää ihon välittömästi kosketeltavan pehmeäksi, sileäksi ja samettiseksi.
Intensiivinen kosteutus: Palauttaa ihon optimaalisen kosteustasapainon ja ehkäisee tehokkaasti kuivuuden aiheuttamaa kiristelyä.
Palauttaa hehkun: Ravitseva koostumus auttaa elvyttämään väsynyttä ja sameaa ihoa, palauttaen sille luonnollisen, terveen hehkun.
Ylellinen koostumus: Hienovarainen tuoksu ja silkinpehmeä levittyvyys tekevät päivittäisestä ihonhoidosta ylellisen, spa-tasoisen rituaalin.
Täydellinen valinta sinulle, joka haluat kosteusvoiteeltasi paitsi tehokasta hoitoa, myös ylellisen ja hemmottelevan käyttökokemuksen.