Peggy Sage Express Kivipuuteri - Champagne 12g

Peggy Sage Express Kivipuuteri - Champagne 12g

13,25 € 15,59 €
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana: 12,47 €
sis. 25.5 % ALV
Hienojakoinen kivipuuteri kiinnittää meikin ja antaa samettisen mattapinnan. Sävy Champagne on heleä vaalea sävy, joka kirkastaa ihoa luonnollisesti.
30 päivän palautusoikeus

Viimeistele meikkisi raikkaalla ja valoisalla lopputuloksella. Peggy Sage Express Pressed Powder on silkkinen kivipuuteri, joka on kehitetty nopeaan meikin kiinnitykseen ja ihon sävyn tasoittamiseen.

Miksi valita sävy Champagne?Tämä puuteri on ihanteellinen valinta sinulle, joka haluat välttää tunkkaista tai liian tummaa lopputulosta.

  • Heleä vaalea sävy: Sävy Champagne on kaunis, pehmeä vaalea beige. Se sopii täydellisesti vaalealle iholle koko kasvojen puuterointiin tai keskivaalealle iholle tuomaan valoa kasvojen keskiosaan.

  • Virheetön mattapinta: Tuote poistaa iholta ylimääräisen kiillon ja rasvaisuuden, jättäen pinnan samettisen mattaiseksi mutta eloisaksi.

  • Kevyt tuntu: Hienojakoinen koostumus levittyy iholle tasaisesti eikä kasaannu juonteisiin, taaten luonnollisen lopputuloksen.

Käyttöohje:Levitä puuteria tarpeen mukaan:

  1. Luonnollinen kiinnitys: Sipaise puuteria suurella siveltimellä meikkivoiteen päälle kiinnittääksesi pohjan ja saadaksesi kevyen lopputuloksen.

  2. Peittävyys ja korjailu: Käytä puuterivippaa tai sientä ja painele tuotetta kasvoille, erityisesti T-alueelle (otsa, nenä, leuka), kun haluat hillitä kiiltoa tehokkaammin.

Kompakti ja kestävä rasia kulkee helposti mukana käsilaukussa päivän aikana tehtäviä korjailuja varten.

Erityiset ominaisuudet:Kiinteä puuteri (pressed powder), sävy Champagne (vaalea/heleä), mattalopputulos, meikin kiinnitys.

Arvosana
Mallinumero: 802425
Tuotetunniste: 3529318024258