Subligel UV-värigeeli – Italian Red 7 ml
Koe täydellinen kiilto ja säästä aikaa tällä innovatiivisella Subligel-värigeelillä!
Tämä huippukiiltävä Peggy Sage Subligel -värigeeli on suunniteltu antamaan kynsillesi upea, pitkäkestoinen ja intohimoinen väri. Klassinen "Italian Red" on täydellinen, eloisa punainen, joka tuo manikyyriisi ripauksen ajatonta intohimoa ja tyyliä.
Geelin suurin etu on sen ainutlaatuinen koostumus, joka ei jätä lainkaan tahmeaa pintaa kovettamisen jälkeen. Tämä tarkoittaa, että et tarvitse erillistä puhdistusnestettä pinnan pyyhkimiseen tai erillistä viimeistelygeeliä, mikä säästää merkittävästi aikaa työvaiheissa.
Voit käyttää sitä viimeistelykerroksena geeli- tai akryylirakenteiden päällä, tai sellaisenaan luonnonkynsillä tuomaan upeaa väriä.
Kovettumisajat:
UV-lamppu (➁): 2 minuuttia
UV/CCFL-lamppu (✺): 1 minuutti
Ammattilaisen vinkki:Levitä ensimmäinen kerros geeliä pohja- tai rakennusgeelin päälle ja koveta lampun alla. Älä pyyhi pintaa. Levitä toinen kerros ja koveta. Geeli ei vaadi pinnan puhdistusta tai erillistä viimeistelygeeliä, vaan jättää täydellisen kiiltävän ja tahmaamattoman pinnan.