ILMAINEN TOIMITUS YLI 60€ TILAUKSIIN. MUULLOIN 4.9€.
UUSI OMISTAJA, INVENTAARIOT YHÄ KESKEN JA OSA TUOTTEISTA KIINNI
Peggy Sage Cover-up Akryylijauhe 50g - Nude Pink (145210) | Virheetön Kynsipeti

Peggy Sage Cover-up Akryylijauhe 50g - Nude Pink (145210) | Virheetön Kynsipeti

26,99 €
sis. 25.5 % ALV
Ammattilaisen 50g pakkaus peittävää "Nude Pink" -akryylijauhetta. Täydellinen kynsipedin pidentämiseen ja luonnonkynnen virheiden peittämiseen. Luo pohjan täyde
30 päivän palautusoikeus

Luo virheetön ja yhtenäinen pohja ranskalaiselle manikyyrille tällä ammattimaisella Peggy Sage Cover-up -akryylijauheella. Tämä 50g pakkaus (ref. 145210) on suunniteltu erityisesti kynsipedin kaunistamiseen ja optiseen pidentämiseen.

Sen peittävä ("cover-up") koostumus on suunniteltu jäljittelemään kynnen luonnollista väriä. Se on välttämätön tuote, sillä se:

  1. Korjaa virheet: Peittää ja korjaa välittömästi kaikki kynsilevyn pinnan epätasaisuudet ja virheet, kuten värjäytymät.

  2. Pidentää kynsipetiä: Mahdollistaa kynsipedin optisen pidentämisen. Tämä on kriittistä, kun halutaan luoda syvä ja terävä hymyviiva ranskalaisessa manikyyrissä.

Tämä kaunis "Nude Pink" -sävy on yksi neljästä saatavilla olevasta väristä, jotka on suunniteltu sopimaan eri ihonsävyihin. Jauheen hienojakoinen koostumus takaa erinomaisen työstettävyyden ja kestävän, elegantin lopputuloksen.

Arvosana
Mallinumero: 145210
Tuotetunniste: 3529311452102